środa, 17 września 2008

A w Krakowie na Brackiej pada deszcz...
Zdjęcia wykonane przeze mnie :)

4 komentarze:

 1. zaskakujesz mnie koFana coraz bardziej i czesciej:D
  chociaz na Brackiej nie bylam..spowodowalas Tymi zdjeciami"arcydzielami",iz koniecznie musisz zabrac mnie w To tajemnicze miejsce....
  p.s.rowniez marzy mi sie taki blog:*

  OdpowiedzUsuń
 2. dziękuję :) trochę się zajmuję fotografią (czarno-białą), zdarza mi się czasem sesje na zamówienie robić -> akt, ale chyba nie wypada mi ich zamieszczać na tej stronce niestety:/
  A co do marzeń, to są po to, żeby je spełniać :D zwłaszcza jeśli nie kosztują więcej niż inwencja twórcza i trochę za dużo wolnego czasu ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zaczarowałaś mnie tym blogiem, a właściwie zdjęciami. Też kocham je robić, zawsze chciałam pojechać do Krakowa, choć przez całą Polskę z małej wioski jechać to nielada wyczyn... Pragnę Cię pozdrowić i życzyć wielu wspaniałych chwil, które warto zatrzymywać. (aparatem) Chciałabym spotkać kiedyś wystawę Toich zdjęć, choć jak na razie na ekranie - ale warto ! Z pozdrowieniami - Sylwia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Sylwia: Dziękuję bardzo za te miłe słowa :)Kraków to piękne miasto i mam nadzieję, że jeszcze na wielu zdjęciach go uwiecznię :) A co do wystawy zdjęć, to zapraszam do jej obejrzenia w Krakowie - Galeria Kazimierz - Empik antresola :) tam m.in. te dwa zdjęcia :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Komentarze zawierające SPAM oraz jakąkolwiek REKLAMĘ (w tym reklamowanie własnego bloga) będę kasowała!
Anonimie zdradź swe imię! :) Chyba, że chcesz być Anonimem1,Anonimem2, Anonimem3...
Aby załączyć aktywny link zamieść następujący kod:
<a href="adres">nazwa</a>