poniedziałek, 12 grudnia 2011

Święta tuż tuż. Tym razem o pomyśle na prezent dla kobiet.


Kilka dni temu otrzymałam w prezencie Kartę Rabatową B&H.
Najpierw przyglądałam jej się z lekkim niedowierzaniem. Przyznaję się bez bicia, że gabinety kosmetyczne omijałam zawsze szerokim łukiem, ale... nigdy nie mów nigdy ;). Do fryzjera jednak bardzo chętnie się wybiorę po narodzinach dziecięcia, coby wreszcie poeksperymentować z włosami swoimi (trwała?).
Taka karta to w sumie bardzo fajny pomysł na prezent świąteczny, tym bardziej, że pozostawia spory wybór obdarowanemu na co ją wykorzysta. Największą jej zaletą jest to, że uprawnia do wielokrotnych zniżek (od 15 do 83%) przez cały czas trwania jej ważności, czyli przez rok. Ponadto można się nią dzielić (podarować bądź pożyczyć) z koleżanką, siostrą czy mamą, gdyż jest na okaziciela :).
Kartą Rabatową B&H można też płacić (wystarczy ją doładować wybraną kwotą). Ma swój indywidualny rachunek bankowy prowadzony przez BZWBK, którego obsługa nic nie kosztuje. Rachunek ten przypisany jest do karty, nie do osoby.
Wszystkie firmy, które udzielają zniżek, można sobie przejrzeć tutaj. Łatwo zawęzić poszukiwania do wybranego przez siebie miasta bądź usługi - wystarczy skorzystać z wyszukiwarki zamieszczonej na stronie. Wybór ofert jest dość bogaty: gabinety kosmetyczne, spa, salony fryzjerskie, fitness, siłownie, sklepy (głównie z bielizną), szkoły językowe oraz restauracje i kawiarnie.

Małopolska cieszy się chyba największą ilością współpracujących firm.

Przyznam, że jest to jeden z oryginalniejszych prezentów, jakie kiedykolwiek dostałam. Na pewno się nie zmarnuje. Będę miała pretekst ku temu, by zadbać trochę bardziej o urodę i to nie tylko moją :).

4 komentarze:

 1. Ech, coś reklamowo się zrobiło ostatnio na Twoim blogu. ;) A ja bym wolała Ciebie oglądać, a nie sponsorów... ;) Pozdrawiam! K.

  OdpowiedzUsuń
 2. o kurcze fajna opcja!pierwszy raz slysze o takiej karcie

  OdpowiedzUsuń
 3. To jeszcze brakuje propozycji dla dzidziusia ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nurrgula: pojawię się jutro :)

  baglady: Naprawdę fajna sprawa :). Fryzjer fryzjerem, ale zastanawiam się czy się jednak nie skuszę na jakiś zabieg kosmetyczny :).

  Anonimowy: Nie przewiduję takiej ;).

  OdpowiedzUsuń

Komentarze zawierające SPAM oraz jakąkolwiek REKLAMĘ (w tym reklamowanie własnego bloga) będę kasowała!
Anonimie zdradź swe imię! :) Chyba, że chcesz być Anonimem1,Anonimem2, Anonimem3...
Aby załączyć aktywny link zamieść następujący kod:
<a href="adres">nazwa</a>